شهردار شیراز خبر داد تشکیل کمیته ای به دستور معاون اول رییس جمهور برای حل وضعیت نیروی انسانی بخش خصوصی شهرداری ها

سومین جلسه نشست مجمع شهرداران کلانشهر‌های ایران به ریاست دکتر جهانگیری معاون اول رییس جمهور و با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت؛ معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور؛ قائم مقام بانک مرکزی؛ معاون سازمان برنامه و بودجه کشور و شهرداران کلانشهرهای تهران، شیراز، اصفهان، تبریز و قم برگزار شد.
شهردار شیراز در خصوص مهمترین موارد مطرح شده در این جلسه گفت: تعیین تکلیف نیروهای بخش خصوصی شهرداری ها، نوسازی اتوبوس های فرسوده و تامین واگن برای مترو کلان شهرها از مهمترین مواردی بود که در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، مهندس اسکندرپور با اشاره به لزوم ساماندهی وضعیت نیروهای بخش خصوصی شهرداری ها افزود: در این جلسه پس از بحث و بررسی پیرامون قوانین حاکم بر نحوه استخدامی شهرداری ها، راه حل هایی پیشنهاد و به دستور معاون اول رییس جمهور مقرر شد که سازمان امور اداری و استخدامی کشور با همکاری وزارت کشور و نماینده شهرداری کلانشهرها با تشکیل کمیته ای ظرف مدت یک ماه راهکار قانونی برای حل وضعیت نیروی انسانی بخش خصوصی ارایه کنند.
وی اضافه کرد: کمیته بررسی راهکارهای قانونی حل وضعیت نیروی انسانی بخش خصوصی شهرداری ها زیر نظر دکتر انصاری معاون رییس جمهور و رییس سازمان امور اداری و استخدامی تشکیل می شود.۱۳۹۹/۰۸/۲۷
منبع : اداره حوزه استحفاظی باغ های قصردشت
بازدید ها : ۷۷
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

بازدیدکنندگان

بازدید امروز ۴۷
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۵ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۲۴ نفر
کل بازدیدکنندگان ۲۴۴۵۸ نفر
ارتباط با ما
071-36294727-36294704
info@shirazbaghat.ir
شیراز - پل زرگری - ابتدای قصردشت - روبروی نهالستان باقری
نظرسنجی
میزان رضایت شما از طراحی سایت را بیان کنید؟؟؟
                                                                            

آخرین به روزرسانی پورتال: ۱۳۹۹/۱۰/۲۶